Paslaugos

You are here:

BALDAI IR/AR INTERJERO ELEMENTAI, SPECIALIAI PRITAIKYTI KOMERCINEI AR VIEŠAJAI ERDVEI

Teikiame visas, kliento idėjos realizavimui būtinas, paslaugas. Glaudžiai bendradarbiaudami su jūsų interjero dizaineriu, architektu ar projektų vystytoju, pagaminsime baldus ir/ar interjero elementus, specialiai pritaikytus jūsų biurui, kavinei, parduotuvei, viešbučiui arba kitoms komercinėms ar viešosioms patalpoms. Nuo pradinių konsultacijų ir brėžinių parengimo iki gamybos ir montavimo – užtikriname pilną jūsų projekto valdymą ir aukštos kokybės sprendimo įgyvendinimą per protingą laiką.

Services
the entire process of bringing your ideas to fruition

Tikslus patalpų išmatavimas

Kadangi mūsų gaminami baldai ir interjero elementai yra nestandartiniai, darbus pradėti galime tik gavę detalius patalpų matmenis. Taip yra dėl to, kad montavimo procesą dažnai nulemia tokie šiuolaikinių pastatų elementai, kaip juose įrengtos nišos, lenktos, nelygios ar laiptuotos sienos ir kt. Mūsų komanda yra pasirengusi atlikti visus reikiamus matavimus tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

PIRMINĖS KONSULTACIJOS IR PARENGIAMIEJI DARBAI

Mūsų inžinierių komanda surinks visą aktualią informaciją apie projektą iš jūsų architekto ir/ar dizainerio, kad susidarytų aiškų vaizdą apie patalpoms numatytą viziją. Tuomet pasiūlysime jai įgyvendinti reikalingus techninius sprendimus ir naudodamiesi programa „SolidWorks“ parengsime visus reikiamus techninius brėžinius.

BALDŲ IR/AR INTERJERO ELEMENTŲ GAMYBA

Jums patvirtinus techninius brėžinius, uždegsime žalią šviesą savo partneriams, kad šie pradėtų gamybos procesus. Mūsų patikimų, ilgalaikių partnerių tinklas suteikia mums galimybę prisitaikyti prie bet kokių aplinkybių, užsakymų skaičiaus bei specifikos ir prisiimti pilną atsakomybę už galutinį rezultatą. Priklausomai nuo projekto ir kliento pageidavimų, gamyboje naudojame platų medžiagų spektrą –  nuo metalo elementų iki medžio masyvo ar faneruotės.

GAMINIŲ PRISTATYMAS Į OBJEKTĄ

Mūsų ilgalaikiai pervežimo partneriai visus paruoštus gaminius, nepriklausomai nuo dydžio, pristatys tiesiai į objektą bet kur Lietuvoje ar užsienyje. Nors atsiimti savo užsakymus klientai visuomet gali tiesiai iš mūsų patalpų, dauguma visgi renkasi pristatymo paslaugas, teikiamas mūsų partnerių, visuomet pristatančių užsakymus laiku.

PRISTATYTŲ GAMINIŲ MONTAVIMAS

Jei neturite patikimo montavimo paslaugų teikėjo, mūsų patyrę montuotojai atvyks į objektą ir sumontuos pristatytus baldus ir/ar interjero elementus pagal jūsų nurodymus. Kitu atveju, klientui pasirinkus montavimą atlikti savarankiškai, mūsų komanda suteiks papildomų konsultacijų ar kitos pagalbos, reikiamos siekiant darbus atlikti pagal kliento poreikius. 

JEI TURITE KOKIŲ NORS KLAUSIMŲ APIE MŪSŲ PASLAUGAS, NEDVEJODAMI BET KADA SKAMBINKITE AR RAŠYKITE MUMS!