Apie mus

You are here:

Ką SOLVAS veikia...

BALDAI IR INTERJERO ELEMENTAI, SPECIALIAI PRITAIKYTI JŪSŲ KOMERCINĖMS AR VIEŠOSIOMS ERDVĖMS

Nuo pat įmonės įsteigimo, nestandartinių baldų sprendimus daugiausiai tiekiame komercinėms bei viešosioms erdvėms – kavinėms, restoranams, biurams, viešbučiams, bibliotekoms, muziejams ir kt. Kurdami aukštos kokybės bei klientų individualius poreikius atitinkančius produktus, glaudžiai bendradarbiaujame su architektais, interjero dizaineriais ir projektų vystytojais.

Kadangi gamybos partnerius kruopščiai atsirinkome pagal reputaciją ir darbo kokybę, savo klientams visuomet galime pasiūlyti jų poreikius visiškai atitinkančius sprendimus.

Measurement of premises
Manufacturing
From drawings to installation on site
From drawings to installation on site
From drawings to installation on site

NUO BRĖŽINIŲ IKI SUMONTAVIMO OBJEKTE

Komercinių objektų savininkai ir valdytojai dažnai siekia turėti patalpas su išskirtiniu bei akį traukiančiu interjeru, kuriam, be abejo, reikalingi ir baldai. Tam, kad paverstų kliento viziją realybe, mūsų patyrusi komanda perima šį procesą į savo rankas ir užtikrina sėkmingą jo įgyvendinimą. Klientams siūlome visapusiškas paslaugas – nuo pirminių techninių konsultacijų ir brėžinių rengimo iki gamybos, pristatymo ir montavimo.

Mūsų komanda

Komanda

Kadangi esame įmonė, kurios pavadinimo esmę sudaro angliškas žodis „to solve“ (liet. „spręsti“), turbūt nenustebsite sužinoję, kad be galo mėgstame spręsti sudėtingas problemas ir siekiame duoti klientams būtent tai, ko jiems reikia, nepriklausomai nuo patalpų ar projekto keblumo. Ar jūsų projektui reikia nestandartinių baldų ar interjero elementų? Esame čia, kad jums padėtume!

Esame pasirengę aptarti jūsų projektus ir tai, kuo galime jums padėti - nedvejokite ir susisiekite su mumis bet kuriuo metu telefonu ar el. paštu!